top of page

Зміни, які відбулися в організації та проведенні аукціонів на ТОВ «УЕБ», та діють з 11.04.2022

⚡️Шановні учасники біржових торгів з купівлі-продажу необробленої деревини та пиломатеріалів!


Звертаємо вашу увагу на зміни, які відбулися в організації та проведенні аукціонів на ТОВ «УЕБ», та діють з 11.04.2022:

1️⃣ Повернуто сплату гарантійного внеску та внеску за обробку даних для осіб, які мають намір взяти участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в якості покупців.

2️⃣ Зменшено розмір внеску за обробку даних, який складає 500,00 грн. в т.ч. ПДВ за одну торгову сесію.

3️⃣ Заявка на проведення аукціону подається ініціатором не пізніше, ніж за 5 (п’ять) календарних днів до дати проведення аукціону, при цьому час початку проведення аукціону повинен бути в межах торгового дня.

4️⃣ Інформація про стартову ціну за кубічний метр деревини, що міститься в Заявці ініціатора на проведення аукціону та в Оголошенні на проведення аукціону може зазначатись з урахуванням ПДВ, або без урахування ПДВ, про що обов’язково робиться відповідний запис.

5️⃣ Подача заявок на участь учасниками торгів, які бажають взяти участь в аукціоні з продажу в якості покупців, закінчується о 12-00 годині робочого дня, який передує дню проведення аукціону.

6️⃣ Регламентовано організацію та проведення аукціонів з купівлі/продажу деревини дров’яної:

- участь в яких в якості покупців можуть прийняти резиденти України та нерезиденти України;

- тарифи на послуги Біржі та агенту, розмір гарантійного внеску та внеску за обробку даних встановлено на рівні з тарифами в аукціонах з купівлі/продажу необробленої деревини;

- гарантійний внесок в аукціонах з продажу деревини дров’яної сплачується виключно резидентами України;

- особливості укладення договору купівлі-продажу деревини дров’яної визначені в розділі 10 Регламенту.

7️⃣ На період введення в Україні правового режиму воєнного стану в аукціонах з продажу необробленої деревини/деревини дров’яної, термін, протягом якого може здійснюватися поставка необробленої деревини/деревини дров’яної повинен зазначатись виключно в межах поточного календарного кварталу, в якому відбудуться біржові торги. У випадку проведення аукціонів з продажу в останньому місяці поточного кварталу, термін, протягом якого може здійснюватися поставка необробленої деревини/деревини дров’яної може зазначатись або в межах поточного календарного кварталу, або в межах календарного кварталу, наступного за тим, в якому відбудуться аукціони.


🔎 Ознайомитися з оновленим Регламентом з організації та проведення біржових торгів з купівлі-продажу необробленої деревини та пиломатеріалів, а також з оновленими Тарифами на послуги Біржі можна на офіційному сайті ТОВ «УЕБ»

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

УЕБ застосувала санкції до учасників-порушників правил торгів за напрямком «Необроблена деревина»

Дотримання чинного законодавства, правил біржової торгівлі, вимог нормативно-правових документів — є головними засадами роботи Української енергетичної біржі. Тому, біржа здійснює постійний моніторинг

Волинська обл. 01.04.2024 Початок о 10:30

ТОВ «Українська енергетична біржа» із залученням агента ТОВ «Тімбер маркетплейс» код ЄДРПОУ 44611410 «1» квітня 2024 року Проводить додатковий аукціон з використанням електронної торгової системи http

УЕБ застосувала санкції до учасників-порушників правил торгів за напрямком «Необроблена деревина»

Дотримання чинного законодавства, правил біржової торгівлі, вимог нормативно-правових документів - є головними засадами роботи Української енергетичної біржі. Тому, біржа здійснює постійний моніторинг

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page