top of page

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТІМБЕР МАРКЕТПЛЕЙС» на постійній основі організовує аукціони з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств, управлінь лісового та мисливського господарства.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТІМБЕР МАРКЕТПЛЕЙС» надає послуги з проведення торгів щодо реалізації необробленої деревени та пиломатеріалів.

 

Реалізація необробленої деревини всіма постійними лісокористувачами здійснюється через аукціони з продажу необробленої деревини .

Аукціони та Додаткові аукціони проводяться в електронному вигляді на підставі Пропозицій (заявок) з продажу необробленої деревини, що подаються продавцями на біржу в електронно торговій системі, на підставі отриманих від продавців пропозицій на продаж ми формуємо аукціонний бюлетень, який містить :

  • відомості про обсяги необробленої деревини, що виставляються для реалізації на аукціоні,

  • кількість та розміри лотів,

  • якісні характеристики,

  • початковий рівень ціни на один метр кубічний,

  • розмір кроку аукціону,

  • умови поставки.

 

З метою своєчасного інформування покупців оприлюднюється на власній сторінці в мережі Інтернет повідомлення про дату і час проведення аукціону, відомості про обсяги запропонованої для продажу необробленої деревини, її породи, продавці, якісні характеристики, кількість та розміри лотів, початковий рівень ціни лота, розмір кроку аукціону, умови поставки, строки поставки, кінцевий термін прийняття заявок на участь в аукціоні, розмір та термін перерахунку гарантійного внеску (в разі як що такий встановлено).

Ціни на аукціоні формуються вільно; нікому з учасників аукціону переваги щодо розміру ціни не надаються.

 

З інформацією про проведення торгів ви можете ознайомитися в Календар торгів на сайті https://timbermp.com та підписавшись на Телеграмм – канал «TMP».

Приймання заяв про участь в аукціоні починається з дня публікації повідомлення про проведення аукціону. Отримати консультацію можна за телефоном +38 (097) 186-97-71 або електронною поштою marketplace.timber@gmail.com

Документи
Про нас: О нас
bottom of page